location location Київ, вул. О. Мишуги 4
schedule schedule Щоденно 10:00 - 22:00
“Сільпо” - 7:30 - 23:00

Goldi

20.03.2024

Goldi – український бренд одягу, який втілює дух сучасності, національної гордості та різноманіття в світі української моди протягом 30 років. Бренд аналізує модні тенденції маркету для того, щоб популяризувати культуру різних напрямів та стилів серед звичайних людей.

В колекціях Goldi ви не знайдете стереотипних рішень або занадто стриманих форм, адже пріоритетом бренду є креативність та експресивність в кожній деталі. Філософія бренду полягає в тому, що мода – це більше, ніж просто одяг. Це спосіб вираження, і саме Goldi – надійний партнер у створенні унікального образу. Жіночі та чоловічі колекції поєднують елегантність та енергію, дозволяючи виражати свою індивідуальність в кожному русі.

Для кожного, хто цінує оригінальність та витончений стиль, бренд пропонує можливість створити свій  унікальний образ у світі сучасної української моди.

Будьте виразними, будьте Goldi!

Акції

Snowimage

07.09.2023

Марка SNOWIMAGE вже 20 років успішно існує на ринку верхнього одягу країн СНД, Іспанії, Америки, Франції та Німеччини.

За ці роки був накопичений унікальний досвід у галузі дизайну та виробництва якісного та модного жіночого, чоловічого та дитячого верхнього одягу.

Наша продукція стала відомою і конкурентною, SNOWIMAGE зарекомендував себе як “народна марка”.

Продукція SNOWIMAGE успішно реалізується у більш ніж 1500 торгових точках на території вищезгаданих країн, відкрито понад 50 фірмових магазинів у найбільших містах  України та Америки.

Акції

COLIN’S

13.10.2020

COLIN’S був заснований в 1983 році групою компаній Eroğlu (Туреччина). Відкриття першого магазину в Стамбулі в 1986 році стало важливою віхою в його історії: саме відтоді почався стрімкий розвиток марки на міжнародній арені. Зараз по всьому світу, в 38 державах, працюють більше 600 магазинів COLIN’S. Сьогодні колекції бренду привертають увагу стильних молодих людей з усіх куточків світу.

Джинсовий одяг – головний модний акцент марки. Кожен сезон команда COLIN’S розробляє нові моделі, прагне до бездоганного крою, винаходить інноваційні технології створення та обробки деніму. Крім того, бренд випускає регулярні колекції жіночого і чоловічого одягу, взуття та аксесуарів. У 2014 та 2015 роках бренд отримав нагороду Retail Awards 2013 та Retail Awards 2014 в Україні, де покупці визнали його кращим у номінації «Мережа магазинів одягу. Мас маркет».

Акції

Levi’s

13.10.2020

Бренд Levi’s – це мода без додаткових зусиль в класичному американському стилі. 1853 рік- першу пару чоловічих джинсів Levi’s приміряли золотошукачі. Сьогодні – це культовий одяг.

З моменту винаходу перших джинсів Levi Strauss & Co., вони стали одним з найбільш визнаних і часто імітованих предметів одягу в світі. Леві Страусс знайшов формулу ідеального стилю.

Одяг Levi’s – це історія перемоги комфорту над правилами, свободи над диктатурою дрес-коду, втілення свободи міста. Бренд Levi’s – це 150 років традицій і бездоганного крою.

Акції

ARBER

15.10.2020

ARBER – український бренд одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків і жінок. Девіз
засновника компанії Григорія Арбера – «якість завжди вище ціни». Тут Ви можете
підібрати класичні костюми, брюки, піджаки, сорочки, поло, футболки, джинси, туфлі і
багато іншого. Крім основної колекції, в ARBER представлені лінії casual і sport, а також
преміальна лінія бренду – GREGORY ARBER. Весь одяг зроблено з матеріалів провідних
світових виробників і шиється на чотирьох власних фабриках в Україні. ARBER – це одяг
для елегантного повсякденного стилю і особливих подій у Вашому житті.

Акції

IQ

13.10.2020

Магазин чоловічого та жіночого одягу IQ – це відображення всіх сучасних тенденцій моди. Ми черпаємо натхнення не тільки у кращих дизайнерів і будинків моди світу, а й у наших покупців, які завжди йдуть з величезним вантажем позитиву і гарного настрою, і завжди приходять знову, отримавши задоволення від уважного ставлення та індивідуального підходу до створення образу.

Наша основна задача – створити ідеальний і відповідний саме Вам образ, щоб Ви могли відчувати себе на висоті і підкорити всіх своєю вишуканістю і відчуттям стилю!

Акції

location Київ, вул. О. Мишуги 4
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити