location location Київ, вул. О. Мишуги 4
schedule schedule Щоденно 10:00 - 22:00
“Сільпо” - цілодобово

ARBER

15.10.2020

ARBER – український бренд одягу, взуття та аксесуарів для чоловіків і жінок. Девіз
засновника компанії Григорія Арбера – «якість завжди вище ціни». Тут Ви можете
підібрати класичні костюми, брюки, піджаки, сорочки, поло, футболки, джинси, туфлі і
багато іншого. Крім основної колекції, в ARBER представлені лінії casual і sport, а також
преміальна лінія бренду – GREGORY ARBER. Весь одяг зроблено з матеріалів провідних
світових виробників і шиється на чотирьох власних фабриках в Україні. ARBER – це одяг
для елегантного повсякденного стилю і особливих подій у Вашому житті.

Акції

IQ

13.10.2020

Магазин чоловічого та жіночого одягу IQ – це відображення всіх сучасних тенденцій моди. Ми черпаємо натхнення не тільки у кращих дизайнерів і будинків моди світу, а й у наших покупців, які завжди йдуть з величезним вантажем позитиву і гарного настрою, і завжди приходять знову, отримавши задоволення від уважного ставлення та індивідуального підходу до створення образу.

Наша основна задача – створити ідеальний і відповідний саме Вам образ, щоб Ви могли відчувати себе на висоті і підкорити всіх своєю вишуканістю і відчуттям стилю!

Акції

Levi’s

13.10.2020

Бренд Levi’s – це мода без додаткових зусиль в класичному американському стилі. 1853 рік- першу пару чоловічих джинсів Levi’s приміряли золотошукачі. Сьогодні – це культовий одяг.

З моменту винаходу перших джинсів Levi Strauss & Co., вони стали одним з найбільш визнаних і часто імітованих предметів одягу в світі. Леві Страусс знайшов формулу ідеального стилю.

Одяг Levi’s – це історія перемоги комфорту над правилами, свободи над диктатурою дрес-коду, втілення свободи міста. Бренд Levi’s – це 150 років традицій і бездоганного крою.

Акції

Stager

13.10.2020

У магазині Stager представлений ​​класичний одяг для сучасних чоловіків. Тут Ви зможете придбати костюми, піджаки, сорочки, брюки, краватки, ремені, джинси, светри, пальто і багато іншого. Широкий асортимент товару в магазині розрахований на людей з різним рівнем достатку. Незалежно від вартості, одяг буде сидіти прекрасно, у відповідності зі стандартами якості.

Щомісяця колекції магазину оновлюються модними моделями костюмів і піджаків, що відповідають останнім тенденціям світової моди. Крім цього, тут постійно діє система знижок. Так само до Ваших послуг в магазині є швейна майстерня – висококваліфіковані майстри підженуть на Вас одяг ідеально. Завдяки такому підходу кожен клієнт отримує послуги високого рівня, які повністю відповідають принципам нашого бренду.

Акції

COLIN’S

13.10.2020

COLIN’S був заснований в 1983 році групою компаній Eroğlu (Туреччина). Відкриття першого магазину в Стамбулі в 1986 році стало важливою віхою в його історії: саме відтоді почався стрімкий розвиток марки на міжнародній арені. Зараз по всьому світу, в 38 державах, працюють більше 600 магазинів COLIN’S. Сьогодні колекції бренду привертають увагу стильних молодих людей з усіх куточків світу.

Джинсовий одяг – головний модний акцент марки. Кожен сезон команда COLIN’S розробляє нові моделі, прагне до бездоганного крою, винаходить інноваційні технології створення та обробки деніму. Крім того, бренд випускає регулярні колекції жіночого і чоловічого одягу, взуття та аксесуарів. У 2014 та 2015 роках бренд отримав нагороду Retail Awards 2013 та Retail Awards 2014 в Україні, де покупці визнали його кращим у номінації «Мережа магазинів одягу. Мас маркет».

Акції

location Київ, вул. О. Мишуги 4
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити