Мережа студій засмаги Sunlife заснована в 2002 році, є однією з найбільших у місті Києві. Основне наше завдання доставити максимальний рівень задоволення клієнтам, враховуючи побажання і потреби кожного з них. Ми надаємо професійні послуги засмаги, використовуючи обладнання провідних європейських виробників, таких як Mega Sun, Ergoline, Qmed, Texnosole.

У соляріях встановлені лампи з оптимальним коефіцієнтом випромінювання, дозволеним в Європі та сертифікованим на Україні. Ми замінюемо лампи задовго до моменту, рекомендованого виробником, що сприяє швидко і безпечно досягти бажаного результату. Всі солярії оснащені різними додатковими функціями, які дозволяють повністю розслабиться і насолодиться атмосферою тепла і комфорту.

У наших студіях, представлений широкий вибір професійних косметичних засобів, розроблених спеціально для засмаги в солярії. Ми є представниками таких відомих косметичних брендів як: California Tan. Australian Gold Devoted Creations Pro Tan, які, заслужили довіру багатьох і є світовими лідерами вже більше 20-ти років.

Сотні позитивних відгуків є доказом того, що наша мета-дарувати людям гарну засмагу і море позитивних емоцій – досягнута. Але ми не зупиняємося, і з кожним днем вдосконалюємося і ростемо професійно, щоб радувати Вас і далі!