location location Київ, вул. О. Мишуги 4
schedule schedule Щоденно 10:00 - 22:00
“Сільпо” - 7:30 - 23:00

Реновація ТЦ PIRAMIDA: нову торгову галерею введено в експлуатацію!

31.05.2021

У рамках реновації ТЦ Piramida завершено будівництво нової частини з боку ст. м. Позняки  та отримано сертифікат на введення в експлуатацію.

Як наслідок, загальна площа торгового центру збільшилась з 16 800 кв.м до 20 600 кв.м. На сьогодні тривають внутрішні роботи в приміщеннях нових орендарів. Також суттєво реконструйовано другий поверх існуючого торгового центру – концепцію double-mall замінено на класичну концепцію першого поверху, коли вітрини усіх магазинів виходять в основний атріум ТЦ.

Нагадаємо, що на початку 2020 року було розпочато масштабну реновацію ТЦ PIRAMIDA для збільшення торгової галереї, оновлення фасадів та посилення пулу орендарів.

У новій торговій галереї, загальною площею 3840 м2, з’являться нові формати магазинів «Алло», «Укрзолото» та UAmade, ювелірні бренди «Золота країна» та SOVA, «Львівські круасани», «Монпасье», а також двоповерховий ресторан швидкого харчування. Крім того підходять до завершення роботи з облаштування зони  фуд-корту площею 500 м2 на 300 місць. Наразі триває підписання договорів з орендарями, серед яких Master Burger, Sushi Master, Merry Berry. Початок роботи нової частини ТЦ заплановано уже в червні 2021 року.

Також у рамках реновації другого поверху ТЦ Piramida з’явилися нові бренди NAF NAF та BRANDS. Існуючі магазини Ecco, Arber, Anabel Arto, Kleo та К-Маркет, змінили локацію на мапі ТРЦ та оновили формати, а якірний магазин «Фокстрот» постав у розширеному форматі.

«В умовах зміни споживчих настроїв та посилення конкуренції, ми вирішили скористатися безумовними перевагами розташування нашого ТЦ в центрі великого спального масиву, на одній з завантажених станцій метро та з фасадом на пр. Бажана – збільшили та оновили його. Окрім всіх вищевказаних змін, ми завершуємо перемовини з декількома якірними орендарями, які суттєво посилять тенант мікс та збільшать трафік нашого ТЦ» коментує Наталія Кравець, комерційний директор, Dragon Capital Property Management.

Також біля ТЦ Piramida розпочато радикальне оновлення парковки та головного фасаду торгового центру з боку пр. Бажана, де буде розташовано великий медіа-екран площею 320 кв.м. Ці роботи планується закінчити до кінця цього року.

 

 

 

Акції

location Київ, вул. О. Мишуги 4
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити