Ми завжди раді Вас вітати у нашому ТЦ Піраміда!

 

piramida

Торговельний центр "Піраміда" - це центр сімейної покупки, в якому відвідувачі зможуть придбати усе необхідне та приємно провести час.

ТЦ "Піраміда" розташований в 10 метрах від станції метро "Позняки".

На першому поверсі центру вас чекають продуктовий супермаркет "Сільпо", дитячий універмаг "СМІК", ювелірний супермаркет "Укрзолото", парфумерний магазин BROCARD, oodji (OGGI), Люксоптика, Yves Rocher, Буква з великим асортиментом книг і мультимедіа, взуттєвий магазин Respect, а також багато знайомих і улюблених брендів: CROPP, Accessorize, iStudio та інші.

Також до послуг відвідувачів "Наша аптека", хімчистка UNMOMENTO, ремонт дрібної електроніки, солярій, салон друку фотографій.

Серед відомих брендів, розташованих на другому поверсі ТЦ "Піраміда" магазин BUTLERS, ECCO, INTERTOP, Levi's, Women'secret, GOOVER, Sempre, Welfare, LUSH, Brabrabra, Wenice, Stager, Bartek і багато інших.

У торговому центрі "Піраміда" ви також можете смачно пообідати в ресторані японської кухні "Муракамі" або швидко перекусити в "Пузата Хата".

Сфера послуг представлена ​​туристичним оператором "TEZ TOUR".

На радість маленьким відвідувачам і в допомогу батькам у торговельному центрі функціонує дитяча кімната "Тарзанія", де регулярно проводяться дитячі майстер-класи та розважальні заходи.