location location Київ, вул. О. Мишуги 4
schedule schedule Щоденно 10:00 - 22:00
“Сільпо” - цілодобово

Муракамі

15.10.2020

Відвідавши Муракамі, ви поринете в атмосферу традиційної Японії, де панує гармонія і любов. Для наших гостей є кілька зон, де ви зможете відчути себе усамітнено, провести сімейну вечерю або романтичне побачення, яке залишиться в пам’яті надовго.

Ви зможете насолодитися компанією таких поціновувачів Японської кухні, як і ви, при цьому, відчувши себе немов в центрі Токіо.

Для наших найменших гостей ми проводимо кулінарні майстер класи, де вони можуть пройти курс “юних самураїв”, приготувавши улюблений рол своїми руками. Ми гарантуємо, що це дуже захоплююче і пізнавально!

Наша команда зробить все, щоб догодити навіть самому примхливому гостю, офіціанти огорнуть вас теплом і турботою, а талановиті кухарі вразять смаком страв, якими ви зможете насолоджуватися, де завгодно, бо кур’єр доставить ваше замовлення в будь-яку точку міста і не змусить довго чекати.

Ми любимо те, що ми робимо і готові поділитися з вами. Чекаємо в гості!

Акції

Пузата Хата

15.10.2020

У 2003 році було засновано Торгову марку “Пузата Хата”. Сьогодні “Пузата Хата” – найбільша мережа колоритних ресторанів національної кухні в Києві та великих містах України.

Концепція бренду досить лаконічна й оригінальна: затишний заклад з неординарним інтер’єром, яскравою різноманітною національною кухнею, демократичними цінами для людей, які цінують якість. За статистикою, понад 50 відсотків відвідувачів мережі “Пузата Хата” є її постійними клієнтами. Маємо підстави стверджувати, що “Пузата Хата” також стала однією з кулінарних візитних карток Києва та України. Чисельні схвальні відгуки іноземних гостей, приємно здивованих як ретельно продуманим інтер’єром, так і власне якістю їжі, засвідчують це.

Акції

location Київ, вул. О. Мишуги 4
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити