location location Київ, вул. О. Мишуги 4
schedule schedule Щоденно 10:00 - 22:00
“Сільпо” - 7:30 - 23:00

Книголенд

12.09.2023

Книжковий магазин «Книголенд» пропонує читачам понад 20 тисяч найменувань книг. У нашому інтернет магазині ви можете купити книги, романи, повісті, оповідання, вірші та поеми, підручники, посібники та книги для дітей, подарункові видання та книги з мистецтва. Якщо ви щось не знайшли у нас, ми з радістю замовимо та привеземо вам це за короткий термін.

Акції

Буква

13.10.2020

«Буква» – мережа сучасних книжкових супермаркетів, що пропонує покупцям широкий асортимент книжкових видань класичної та сучасної художньої літератури, бізнес-літератури та науково-популярних видань, дитячих книжок для будь-якої вікової категорії, канцелярії, яскравих листівок та ігор! Тут ви знайдете завжди актуальні книжкові новинки різних жанрів і напрямів!

А також, щомісяця нові привабливі знижки та цікаві акційні пропозиції!

Для своїх клієнтів Буква є провідником у світ культури, гарантією доброго смаку і високого рівня обслуговування, пропонуючи унікальне поєднання товарів, які являють собою предмети інтелектуального надбання, складають основу знань в різних областях і одночасно дозволяють приємно проводити дозвілля.

Книгарня «Буква» знаходиться на 2 поверсі ТЦ Піраміда.

Акції

location Київ, вул. О. Мишуги 4
metro Позняки
schedule Щоденно 10:00 - 22:00
Закрити